FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
21.08.2021 Karlštejn 2009
31.10.2021 Všeradice 2014
28.10.2021 Všeradice 2011
28.10.2021 Všeradice 2013
21.08.2021 Libáň 2011
NOVÉ TURNAJE - SVK
01.09.2020 Grinava 2011
20.06.2020 Svätý Jur 2009
27.06.2020 Hôrky 2008
01. - 06.07.2020 Prešov neomezeně
24. - 26.04.2020 Prešov 2009
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
17. - 19.12.2021 Rzeszow muži
05. - 07.03.2021 Świdnica 2008
06. - 07.02.2021 Wroclaw 2011
04. - 06.12.2020 Wegirska Górka 2010
27. - 29.11.2020 Wegirska Górka 2009 (dívky)

Říjnové turnaje > přehled turnajů

Memoriál Františka Šrámka

kalendar DATUM KONÁNÍ: 05.06.2021
adresa ADRESA: hřiště TJ Karlštejn
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2010
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 5+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 1500
informace DALŠÍ INFORMACE: Memoriál františka šrámka, III. ročník turnaje starších přípravek, r. narození 2010 a mladší, kapacita: 15x družstev, hra na 2x hřištích, 2x10 minut, rozměry hřiště: 25x40, branky: 2x5, každý tým odehraje minimálně 4x zápasy, občerstvení a zábava zajištěny, volný čas = hrad, zoopark, bunkr, Berounka
firma POŘADATEL: Jiří Čech
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Jiří Čech
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 732780139
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

+1 #11 Jiří Čech 2021-05-19 07:53
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

1. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
2. SK ZBRASLAV
3. FK LITEŇ
4. FC SLAVOJ VYŠEHRAD U10
5. FC ZLIČÍN
6. FOTBAL VINOŘ
7. TJ RUZYNĚ
8. SLAVIA PRAHA ČERVENOBÍLÁ (DÍVKY)
9. SLAVIA PRAHA ČERNÁ (DÍVKY)
10.TJ BANÍK ZBŮCH
11. BOHEMIANS 1905 U10
12. SK KAZÍN
13. FK DUKLA JM U10
14. AC SPARTA PRAHA ČERVENÁ (DÍVKY)
15. AC SPARTA PRAHA BÍLÁ (DÍVKY)

STAV K 19.5 2021

DĚKUJI VŠEM ZÁJEMCŮM,
KAPACITA TURNAJE JIŽ NAPLNĚNA.
Citovat
0 #12 Jiří Čech 2021-05-28 05:24
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

1. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
2. SK ZBRASLAV
3. FC SLAVOJ VYŠEHRAD U10
4. FC ZLIČÍN
5. FOTBAL VINOŘ
6. TJ RUZYNĚ
7. SLAVIA PRAHA ČERVENOBÍLÁ (DÍVKY)
8. SLAVIA PRAHA ČERNÁ (DÍVKY)
9.TJ BANÍK ZBŮCH
10. BOHEMIANS 1905 U10
11. SK KAZÍN
12. FK DUKLA JM U10
13. AC SPARTA PRAHA ČERVENÁ (DÍVKY)
14. AC SPARTA PRAHA BÍLÁ (DÍVKY)
15. ???

STAV K 28.5 2021

POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO??
Citovat

Poslední komentáře

  • Memoriál Libora Staňka, 5. ročník
    Včera
    FK Mladá Boleslav
     
  • Karlštejn Cup
    Před 2 dny
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. SPARTAK ŽEBRÁK 2. AFK PODOLÍ A 3. AFK PODOLÍ B 4. ĎÁBLICE 5.
     
  • Černolický turnaj
    Před 1 týden
    There are many possible causes of Erectile dysfunctionica condition is define ...
     
  • Bohemia Soccer Cup 2021
    Před 1 týden
    After looking over a handful of the blog posts on your site, I truly appreciate your ...
     
  • Bohemia Soccer Cup 2021
    Před 1 týden
    Do you mind if I quote a couple of your articles as long as I provide credit and ...
     
  • O Pohár Karla IV.
    Před 2 týdnů
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. HOSPODSKÝ POVALEČI 2. JE TO HRATELNÉ 3. SK OLYMPIA PRAHA SPS ...
     
  • O Pohár Karla IV.
    Před 2 týdnů
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. HOSPODSKÝ POVALEČI 2. JE TO HRATELNÉ 3. SK OLYMPIA PRAHA SPS ...
     
  • O Pohár Karla IV.
    Před 2 týdnů
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. HOSPODSKÝ POVALEČI 2. JE TO HRATELNÉ 3. SK OLYMPIA PRAHA SPS ...